ДЕЦА МЕЂУ НАРЦИСИМА

И ове године наша школа ће учествовати у Дечјем фестивалу под називом   ,,Деца међу нарцисима „ у организацији Спортског центра Чајетина. Овај фестивал који траје већ 10 година окупља децу из различитих крајева наше земље и  промовише најбоља остварења деце у различитим областима стваралаштва. У оквиру овог фестивала расписан је литерарни конкурс за ученике од 1. до 8. разреда  и то на следеће теме :

1. Рећи ћу вам своју тајну
  2. Моја бака је најдрагоценији бисер мог детињства  мој деда, моја тетка, мој стриц)
  3. Школска прича (нека занимљива ситуација из школског живота)
  4. Писмо учитељу љубави и доброте (учитељици, наставници)
  5. Буђење љубави у мом срцу
  6. Мамине речи су мој путоказ
  7. Гласам за мир међу људима!

Конкурс је отворен до петка 10. маја.

Ученици старијих разреда који желе да учествују на конкурсу  своје радове треба да предају до среде  8. маја  наставницама ликовне културе Александри  Костић (Љубиш ) и Анастасији Богдановић (Сирогојно), а ученици млађих разреда својим учитељима.