Особље
Запослени у ОШ "Саво Јовановић Сирогојно"
  • Директор школе: Снежана Мићовић
  • Помоћник директора: Ивана Тодоровић
  • Правник: Милорад Кнежевић
  • Психолог: Марија Суботић
  • Библиотекар: Тања Новаковић
  • Рачуноводствени радник: Љиљана Нешовић
  • Помоћни радник:  Милка Стаматовић
  • Помоћни радник: Мица Бјеличић
  • Помоћни радник: Дејан Ћурдић
  • Помоћни радник: Радоје Чубрак
  • Помоћни радник: Душан Новаковић
  • Помоћни радник: Милисав Бјеличић
  • Помоћни радник и кувар: Миланка Стопић
  • Кувар: Светлана Павловић
  • Кувар: Миломирка Марковић
  • Возач: Милун Ћурдић
  • Српски језик /Српски језик и књижевност (Сирогојно): Маријана Мутавџић
  • Српски језик / Српски језик и књижевност (Љубиш): Ивана Жунић
  • Математика (Сирогојно): Марија Цветић
  • Математика (Љубиш): Славица Росић
  • Енглески језик: Нада Ђорђевић
  • Историја: Радомир Панић
  • Географија: Бранка Турудић
  • Биологија: Љиљана Павловић
  • Хемија: Милена Јоксимовић
  • Музичка култура: Тања Новаковић
  • Физика: Ивана Тодоровић
  • Техничко и информатичко образовање / Техника и технологија: Миајло Стаматовић
  • Ликовна култура: Анастасија Богдановић и Александра Костић
  • Физичко васпитање/ Физичко и здравствено васпитање: Дарко Василијевић
  • Изборни страни језик – руски језик: Јелена Лазаревић
  • Изборни спорт – одбојка (Сирогојно): Дарко Василијевић
  • Обавезне физичке активности (Сирогојно): Дарко Василијевић
  • Изборни спорт – кошарка (Љубиш): Драган Панић
  • Обавезне физичке активности (Љубиш): Драган Панић
  • Информатика и рачунарство (Сирогојно): Миајло Стаматовић
  • Информатика и рачунарство (Љубиш):Ивана Тодоровић
  • Грађанско васпитање: Бранка Турудић
  • Верска настава (Сирогојно): Зоран Тодић
  • I и III (Сирогојно): Милина Ковчић
  • II и IV (Сирогојно): Милеса Чугуровић
  • III и IV (Љубиш): Нада Јоксимовић
  • I и II (Љубиш): Јелена Лазић
  • II и III (Рожанство): Даница Дедовић
  • I и IV (Рожанство): Драган Лазић
  • II (Жељине): Наташа Стаматовић
  • Енглески језик (I, II, III и IV Сирогојно, Рожанство): Владан Цицварић
  • Енглески језик (I, II, III и IV Љубиш): Нада Ђорђевић
  • Енглески језик (Жељине): Марија Цветић
  • Верска настава (Сирогојно и Рожанство): Зоран Тодић
  • Верска настава (Љубиш и Жељине): Михајло Ђокић