План надокнаде часова

ПЛАН НАДОКНАДЕ ЧАСОВА УЧЕНИКА СТАРИЈИХ РАЗРЕДА (од V до VIII разреда) КОЈИ НИСУ РЕАЛИЗОВАНИ ОД 18. ДО 22. ФЕБРУАРА ЗБОГ ПРОДУЖЕЊА ЗИМСКОГ РАСПУСТА И ЕПИДЕМИЈЕ ГРИПА

Датум надокнаде Дан у седмици по коме се реализује настава
9.март ПЕТАК
23.март УТОРАК
6. април СРЕДА
4.мај ПОНЕДЕЉАК
1.јун ЧЕТВРТАК

Потребно је да разредне старешине млађих разреда направе план надокнаде за своје одељење у складу са недељним распоредом часова тако што ће искористити термине за време 6. и 7. часа, како би надокнадили нереализоване часове.  При планирању надокнаде потребно је водити рачуна да се равномерно расподеле часови како би ученици били равномерно оптерећени.

ПЛАН НАДОКНАДЕ ЧАСОВА УЧЕНИКА СТАРИЈИХ РАЗРЕДА (од V до VIII разреда) КОЈИ НЕЋЕ БИТИ РЕАЛИЗОВАНИ у понедељак, 13.МАЈА ЗБОГ РЕАЛИЗАЦИЈЕ ЕКСКУРЗИЈЕ (недеља, 12.мај и понедељак, 13.мај)

Датум надокнаде Дан у седмици по коме се реализује настава
18.мај ПОНЕДЕЉАК

Подсећамо да је Годишњим планом рада школе планирано да ће часови од среде 24.априла бити реализовани по распореду од ПЕТКА.

Директор школе

Снежана Мићовић