Пројектна настава другог разреда „Тако ми се хтело да упознам своје тело“

Ученици другог разреда су кроз реализацију пројекта под називом  „Тако ми се хтело да упознам тело“ заједно са својом учитељицом, Милином Ковчић; уз сарадњу са наставницима енглеског језика, биологије и физичког васпитања упознавали грађу човечијег тела директним посматрањем кроз лупу уз наглашавање значаја здравог начина живота уз свакодневну физичку  активност.

Ученици су са наставницом биологије, Љиљаном Павловић, посматрали скелет и мишиће уз помоћ књиге „Анатомија под лупом“.

Са наставником енглеског језика, Владаном Цицварићем, ученици су усвојили називе делова главе човека на енглеском језику.

Са наставником физичког васпитања, Дарком Васиљевићем, ученици су уз музику изводили вежбе за поједине делове тела.