Прослава школске славе

Школска слава Свети Сава се ,као и сваке године,традиционално прославља 27.јануара у свим школама. Ученици наше матичне школе, као и ученици у њеним издвојеним одељењима, су тог дана приредили  богат културно-уметнички програм за све присутне госте. Свечана приредба је отпочела „Химном Светом Сави“ и славским обредом резања колача. Приредба је обухватала хорски, музички и рецитаторски део. Да не треба заборавити да је Свети Сава био и учитељ живота, подсетили су нас ученици својим рецитацијама и драмским приказима о великом просветитељу. Кроз песму, плесну и фолклорну изведбу и свирање на инструментима, ученици су показали све своје таленте.

Водитељи програма, поздравили су госте захваливши се наставницима и ученицима који су учествовали у припреми приредбе.